Hakkımızda
ANTİK KENTİN KADİM TOPRAKLARINDAN SAĞLIĞINIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ;

Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinin Kurucaova köyünde, Karia medeniyetinin kadim bilgileri ve Hyllarima antik kentinin gölgesinde,verimli topraklarının bereketiyle büyüyen zeytin ağaçlarımız ile sofralarınıza organik sağlıklı besinler ulaştırmak için çalışıyoruz.

Hera Organik Tarım Çiftliği bu kadim toprakların natürel florasını bozmadan bölgedeki ilk ORGANİK SERTİFİKALI arazi olarak zorlu organik tarım hikayemize 2016 yılında başladık. Yaklaşık 700 dönüm arazimiz üzerinde 9.000 zeytin ağacımız yanı sıra ceviz,incir ve çam fıstığı ağaçlarımız organik tarım gereklilerine uygun sertifika denetimleri ile her yıl hasadını yapmaya özenle devam etmektedir.

Hera Organik Tarım Çiftliği’nde zamanın süzgecinden geçerek ve özenli bakım ile güçlenen Hylarima zaytin ağaçlarımız sonunda değerli meyvelerini bizlere armağan etmeye başladı. Genç bir tarım çiftliğinin en değerlileri olarak gelişmeye devam ediyorlar. İnsanlık için doğanın mucize özel meyveleri, sofralarınıza en saf haliyle ulaşmak için doğru anı sabırla beklerler.

Hyllarima zeytinleri, ticari bir amaçtan öte, kendi ailelerimiz ve sevdiklerimize sağlıklı besin mottosuyla başladı. Verimimiz arttıkça sizlerle de doğanın insanlığa verdiği bu özel hediyesini paylaşmaya başladık.

Muğla Kurucuova’da kendi arazimizde yetişen bu Hyllarima zeytinleri, Soğuk Sıkım ve Erken Hasat yöntemleriyle titizlikle işlenir.

 

Bu hassas üretim süreçleri; zeytinlerin doğal aromasını, yüksek polifenol oranını ve düşük asit seviyesini muhafaza ederken sizlere de eşsiz bir lezzet deneyimi sunar. Ağaçların bakımından ürünlerin şişelenmesine kadar tüm süreçleri, organik tarımın tüm gereklerine uygun olarak ve tutkumuzu koyarak, büyük bir zevkle yürütürüz. Hyllarima Zeytinyağı’nın eşsiz aroması ve yüksek besin değeri bu özenden gelir.

Hera Organik Tarım Çiftiğin’nin  Hyllarima markası ile emeğin,lezzetin ve sağlığın kusursuz organik hikayesine eşlik ettiğiniz için her birinize teşekkür ederiz.